28 Haziran 2016 Salı

NOW Hyaluronic Acid Firming Serum incelemesi / NOW Hyaluronic Acid Firming Serum review

Muhtemelen daha once bu büyülü cilt bakımı maddesini hiyalüronik asit nedir duydunuz. Eğer hiç bilimiyorsanız burada daha detaylı okuyabilirsiniz (İngilizce). Kısaca,  hiyalüronik asit  cildin nemini restore etmeye yardım ediyor (yaşlanınca cilt nemimi kaybetmeye başlıyor), cildin daha genç kalmasına yardım ediyor, çizgilerin ve kırışıklıkların görünüşünü azaltıyor.
Bu serumu www.iherb.com sayfasından aldım. Ara sıra bu sayfadan bir şeyler alıyorum. Çok güzel doğal kozmetik ürünleri satılıyor. Maalesef, Türkiye'ye kozmetik malzemeleri gelmesi yasak olduğu için, sipariş Litvanya'ya gitsin yapıyorum. Sonra birisi getirsin bekliyorum veya kendim gitmeden önce sipariş yapıyorum. Bu ürünü o sayfada en çok satılan cilt bakım ürünlerinden birisi. Ayrıca, bu serum hakkında çok güzel yorumlar var.
Hiyalüronik asit serumu denemek istedim çünkü alında ve boyunda olan çizgiler derinleşmeye başladı ve bunu tabi ki hiç istemiyorum.NOW Hiyalüronik asit serumu:
 1. Serum pompalı plastik şişede geliyor. Serumun daha taze kalmasına yardım ediyor ve aynı zamanda kullanmak kolay oluyor.
 2. Serum sulu, hafif jel kıvamlı.
 3. Sadece bir pompa bütün yüze uygulamak için yetiyor. (Şişenin üstünde alın, göz altında ve dudak etrafına uygulayın yazıyor ama ben tüm yüze  ve boyuna uyguluyorum).
 4. Cildi derinden nemlendiriyor, yapışkan hissi bırakmıyor.
 5. Gerçekten çizgilerin görünüşünü azaltıyor. Serum ilk hafta kullandıktan sonra şok oldum nasıl daha az görünüyor. Eşim de kullansın istedim ve o da aynı sonuç gördü.
 6. Tüm serumun içendekeler doğal.
 7. Çok pahalı değil (yaklaşık 10 euro).
 8. Ama, serum yaklaşık 3 ay devamlı kullanırken, ilk haftaya göre cildimde daha fazla değişim görmedim. 
 9. Sonuçta çok güzel bir cilt bakım ürünü. Bu serum bende az kaldı ve o bitince biraz ara vermek istiyorum. Merak ediyorum ciltte fark görünecek mi. Eğer serum ile cilt daha iyi olduysa fark edeceğim, serum tekrar alacağım.

 NOW Hyaluronic Acid Firming Serum review


Probably you have already heard about this magical skin care ingredient hyaluronic acid. If not yet, check more informative about it here. Shortly, hyaluronic acid helps skin to restore its moisture, help skin to stay young, reduces appearance of  fine lines and wrinkles.

I bought this serum from www.iherb.com. I like to order from this website because they sell natural based cosmetic. Unfortunately, it can't be delivered to Turkey. So, I order my purchases to Lithuania and then wait until somebody will come from my family or when I go back. This serum is one of most popular skin care items they sell and there are many nice reviews bout it. 
The reasons I decided to try product with hyaluronic acid: I realized that fine lines on my forehead started to become more seen and also I have quite deep fine lines on my neck. So I wanted to check how it will work.

NOW Hyaluronic Acid Firming Serum:
 1. It comes in a plastic bottle with pump. It helps product to stay fresh and it is easy to dose it.
 2. It has a nice liquidy consistency. 
 3. You need just a small pump to apply to all over your face (although it is recommended to use it under your eyes, mouth, forehead, I apply all over my face and neck).
 4. It deeply moisturizes the skin without leaving any sticky feeling.
 5. Really helps to reduce appearing of fine lines. After using this serum for a week I was a bit shocked how fine lines on my neck and forehead seemed less noticeable. Actually, I ask my husband to use this serum and he saw the difference, too.
 6.  All ingredients in this serum are natural.
 7. It is not very expensive (I bought it for about 10 euros). 
 8. But, for using this serum for longer time (almost 3 month) there is no bigger difference for my skin as it was after using it for a first week. So I guess you need to use serum constantly to see the results all the time.
 9. All in all it is very nice, light, deeply moisturizing skin care item. I have just a little bit left of this serum and I want to check if my skin will look different without using it for a while. And if I will see difference I am planing to order it again.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder