29 Mayıs 2016 Pazar

Natura Siberica şampuan incelemesi / Natura Siberica Wild Siberian Juniper shampoo review

Natura Siberica şampuanları uzun zamandan beri kullanıyorum (yaklaşık 5-6 sene). Memlekete gittiğim her zaman veya eğer oradan misafir gelirse bu markanın şampuan sipariş veriyorum. Tabi ki bazen başka marka şampuanlar da deniyorum.
Daha önce Natura Siberica şampuan hakkında burada yazdım. Bu Wild Siberian Juniper şampuan Litvanya’da ziyaret ederken Nisan’da aldım. Bence, bu şampuan yeni ürün serisinden. Daha önce onu görmemiştim. Bu markanın şampuanlarını hep severek kullandım ama bu şampuan sanki daha iyi oldu. Ve şimdi sebepler:
  1. Eskiden şampuanın kıvamı biraz sulu gibiydi, şimdi güzel bir jel kıvamında oldu. Şaç yıkamak küçük bir miktar yetiyor, bence daha ekonomik.
  2. Bu şampuan, eskisine göre daha çok ve daha iyi köpürüyor. Ben saçımı iki kez şampuan ile yıkıyorum. Eskiden ikinci seferde köpürüyordu, şimdi birinci sefer bile saç yıkarken iyice köpürüyor. İkinci kez için bezelye kadar şampuan yetiyor.
  3. Şaçları iyice yıkıyor, saçta ağırlık bırakmıyor (bazı doğal şampuanlar bırakıyor).
  4. Bütün yağ maskelerini iyice yıkıyor (SLS içermeyen şampuanlar bunu yapamıyor).
  5. Saçlara hacim veriyor.
  6. Saçlarımı ve kafa derisini kurutmuyor.
  7. Organik yağlar ve bitkisel özüt içeriyor.
  8. Hafif bitki kokusu var.
  9. Diğer doğal şampuanlar göre çok pahalı değil (6-7 euro, maalesef Türkiyede daha pahalı satıyor.)
Tamamen çok iyi bir şampuan. Diğer yeni Natura Siberica ürünler denemek istiyorum. Bu marka sanki daha iyi ve kaliteli oluyor J. Bu şampuan hakkında Natura Siberica yazı burada bulabilirsiniz.


Natura Siberica Wild siberian juniper shampoo review

I am using Natura Siberica shampoos for a quite long time (probably about 5-6 years). All the time I go back to Lithuania or somebody comes to visit me I ask them bring it for me. Of course sometimes I try other brands’ shampoos too.
I wrote about one of Natura Siberica shampoos before, you can find it here. This Wild Siberian Juniper shampoo, I bought back in Lithuania in April. I feel that this is their new line of products because I have not seen it before. I liked this brand’s shampoos before, but I like it even more now. This is why:
1.   Shampoos consistency became more gel like, before it was quite liquidy. So it is more economic, because you need just a little bit to wash your hair.
2.      Now it is more foamy. I shampoo my hair twice and older shampoo was foaming quite well also,but this shampoo foaming well even at first time I wash my hair. For second time, I need just a pea amount and it foams perfectly.
3.      It washes hair perfectly without making it heavy.
4.      It washes out very well all my oil masks (not all SLS (sodium laureth sulfate) free shampoos does it).
5.      It gives volume to my hair.
6.      It doesn’t dry my hair or scalp.
7.      It is with organic oils and plant extracts.
8.      It has nice light herbal smell.
9.      It not expensive, according to other more natural shamopoos (about 6-7 euros).


So it very nice shampoo. I am very pleased with it. I want to try more new products from Natura
Siberica, because it looks that this brand is getting better :) You can check here how Natura Siberica describes this shampoo here.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder