9 Mayıs 2016 Pazartesi

Lemongrass House Yüz Temizleme Köpüğü incelemesi / Lemongrass House Foaming Face Cleanser review

Bu sefer Lemongrass House markasının Yüz Temizleme Köpüğü hakkında bir inceleme hazırladım. Bu markanın başka bir ürününü de denedim ve onun hakkındaki yazıma burada bakabilirsiniz.
2 tane Yüz Temizleme Köpüğü denedim ve ikisi de bitti. Şimdi bu ürünler hakkında fikirlerimi paylaşıyorum.
 • Bu yüz yıkama köpüğü çok nazik bir yüz yıkama ürünü.
 • Yüz yıkadıktan sonra cilt yumuşak ve rahat hissediyor. Kötü cilt kurutan his bırakmıyor ve hemen cilt nemlendirici aramaya gerek kalmıyor.
 • Köpük kendisi çok yumuşak ve pürüzsüz. Bütün yüzü yıkamak için bir veya iki pompa yetiyor.
 • Kullandıktan sonra cilt temiz ve ferah hissediyor.
 • Doğal malzemeler kullanarak yapılmış.
 • Yüz yıkama köpügünün iki tane boyu var: 50 ml ve 150 ml. Küçük boy seyahat için veya deneme için ideal.
 • Fiyat doğal ürünlere göre uygun (Küçük boy yaklaşık 20 TL, büyük 35 TL. Şu anda internet mağazasinda indirim var aynı zamanda orada ürünün içindekilere de bakabilirsiniz).


İlk kez çay ağaçı esans yağlı köpük aldım. Çay ağacı yağı en sevdiğim esans yağlardan birisi. Bu yağ, yağlı ve sivilceli cilde çok uygun, bu köpüğü onun için seçtim. Köpükte hafif çay ağacı kokusu var.
İkinci olarak, içinde gül absolütü olan yüz yıkama köpüğünü aldım. Aslıda bu köpüğün içindekiler çay ağaçi yağ ile aynı, sadece çay ağacı yerine içinde gül absolütü var. Yüz bakımı için gül suyunu tonik olarak kullanmayı seviyorum ve düşündüm bu ikisi güzel bir takım olabilir.  Mağazada seçerken köpüğün kokusu çok hoş geldi ama devamlı kullanırken o koku bana çok fazla gelmeye başladı. Ayrıca, eşim (sonra öğrendim ki o da bu köpükleri kullanıyor) bu kokuyu beğenmediğini ve çay ağaç yağ ile daha hoş koktuğunu söyledi.
Gelecekte bu markanın başka yüz yıkama köpüğü (ve diğer ürünleri) denemak istiyorum. Eğer siz yeni bir yüz yıkama ürünü bakıyorsanız bunları denemeyi tavsiye ederim.


 Lemongrass House Foaming Face Cleanser review


This time, I want to talk about foaming face cleansers from company Lemongrass House. I wrote about other product from this brand before, you can check it here.
I tried and completely ended 2 foaming cleansers. Both of them are really great.
 •  It is very gentle cleansing foam. After washing, face feels soft and comfortable, there is no unpleasant drying feeling. You don’t need immediately look for moisturizer. 
 • Foam by it self is very soft and smooth. You need only one or two pump to wash all your face.
 • It leaves skin clean and fresh.
 • It is made based on natural ingredients.
 • There are 2 different sizes: 50 ml bottle and 150 ml. Small one is super comfortable for trying the product or traveling.
 • Prices, comparing with natural cosmetic, are affordable. (Small one is about 20 TL and big one about 35 TL. I saw that now on their website there is discount, where also you can check ingredients of this products).
First, I tried foaming cleanser with pure tea tree essential oil. Tea tree oil is my all time favorite and one of the best oils treating with oily or acne pro skin, so this was the main reason I choose it. Cleanser has nice tea tree oil scent.
Second bottle of cleanser I bought was with pure Rose absolute. This foam is almost same just instead of tea tree oil it contains rose absolute. I love using rose water for my skin care, so I thought it would be a nice combination. I loved the scent of this cleanser at the shop, but while using it I realized that it is too strong for me and it started to bother me. Also, my husband (who seems were using this cleansers with me) complained that he does not like this smell and he prefers tea tree one better.
In the future, I am considering to try other cleansers from this company. If you are looking for new cleanser, I would like to recommend to give it a try.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder