18 Şubat 2016 Perşembe

Bahar manikürü : taze renkler / Spring manicure: fresh colors

Bir kaç günden beri İstanbul'da hava çok güzeldi. İlkbahar geliyor gibi hissetmeye başladım. Çiçekler açmaya başladı, ağaçların yaprakları patlamaya başladı, tam ilkbahar keyfi aldım gibi. Bunun için tırnak üstünde de ilkhabar renklerini yapmak için ilham geldi :)
Bu sefer, aliexpress.com'dan aldığım kalıcı ojeleri deniyorum. Şimdiye kadar söyleyebilirim ki bu iki renk çok iyiydi: uygulaması kolay, renklerin pigmentasyonu güzel, kıvamı cıvık değil. Sanki bu renkler bende olan bazı Gelish Harmony marka'nın ojelerinden bile daha iyi gibi hissediyorum.

Several past days in İstanbul were really warm and nice. I started to feel that spring is coming along. I got into a really spring mood as I see flowers starting to bloom and trees becoming all green. So, I wanted very spring looking colors on my nails too :)
This time I am trying gel polishes I bought from aliexpress.com and I can say that at least these two colors are very very nice: easy to apply, nice pigmentation, not runny consistency. I feel that it is even better then my some Gelish Harmony polishes. 

Kullandığım oje / Polishes used: UV gel polish Bling 13 Rosy Plum and 04 Lavender,  E.Milac top gel.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder