6 Eylül 2015 Pazar

Yoga kampı Kazdağları / Yoga camp in Kazdağları

Geçen hafta sonu bir yoga kampına daha gittim. Bu sefer Kazdağlarında Akaleos kamp yerine gittik. Hayatımda düşünmedim ki bir nehir yanında kamp yapmak için 5-7 saat yolda gitmek lazım olacak. Litvanya'da evimden 15 dakika yürüme uzaklığında çok güzel bir nehir var. Ama Istanbulda yaşayınca anlıyorsun, o zamanda ne kadar şanslıydım böyle bir yerde yaşadığım için ve şimdi de ne kadar şanslıyım ki benzer yerlere gidebiliyorum. İstanbul'dan kaçmak bana çok iyi geliyor. Sonra dönmek zor...
Eğer çok sakin, güzel manzaralı, tertemiz nehir suyu ile bir kamp arıyorsanız Akaleos kampı (burada daha çok bakabilirsiniz) tavsiye etmek istiyorum. Sahipleri çok tatlı bir aile, yemek çok çok güzel yapıyor. Hiç bir şey düşünmek kalmıyor, sadece rahatlamak ve mutlu olmak :)
Bir kaç tane fotoğrafı sizinle paylaşıyorum. Herkese mutlu sonbahar diyorum.

Last weekend I had an opportunity to join one more yoga camp. This time camp was in Kazdağları Akaleos camping place. I never thought that I will need to travel 5-7 hour just to camp near the river. In my homeland, we have river with nice view, just 15 minutes away by walking from home. But it makes me realize how lucky I was then and how lucky I am now, that I have possibility to visit places like this.
If you are looking for calm, relaxing, far away from noise place for camping, I would like to recommend this Akaleos camp. (You can check more about this camping place here).Water clear as a glass in the river, sounds of nature, forest and etc... Owners of this camp are very nice and friendly family, food is amazingly delicious. You do not need to worry about anything, just relax :)
Sharing some photos from our camp. Have a nice autumn everyone.

Me first time trying climbing :)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder