19 Haziran 2015 Cuma

Yazlık basit şort dikimi / Simple summer short sewing

Son zamanlarda tatil için hazırlık yaparken basit bir şort arıyordum. Günlük giymek için değil ama bikini üstüne plajda gibi giymek için bir şey. Maalesef, çok sade ve basit şortlar ucuz değil. O zaman kendi kendime şort nasıl dikebilirim diye Pinterest'te aramaya başladm. Çok güzel ve basit bir modeli bu sayfada buldum, modeli yazdırmak için link de var. Modeli yapan kişiye tekekkür ediyorum.
Yapmak çok kolay ve çok çabuk. Modeli yazıcıdan yazdırdım, kumaştan kestim ve diktim. Ben bir kaç tane şort diktim. Kendi kendine şort yapmak çok ucuza geliyor ve istediğiniz kumaştan yapabilirsiniz.
Belki siz de şort bakıyorsunuz ve size de bu bilgi faydalı gelecek :)

I was looking for simple summer shorts on the local shops. Not for wearing for everyday, but something to wear on my bikini in the beach at the holiday time. Even very simple model shorts are not very cheap. So, I started to search in Pinterest how I can make it by myself. I found a printable pattern. Printed it, cut the material and sewed it together. Very easy to do, doesn't take much time and cheap. You can make from any material you like. I made several. You can find in this page all instruction and link for printable pattern. I am very thankful for it :) 
Maybe you are looking for pair of simple shorts too and maybe it will be helpful for you.  
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder