3 Nisan 2015 Cuma

One stroke tırnak süsleme / One stroke nail art

Son bir kaç hafta akrilik boya ile oynamayı deniyorum ve one stroke (tek vuruş) tekniğini uygulamaya çalışıyorum. Bence, bu çok güzel bir teknik ve çok güzel resimler oluyor. Bunu yapmak bana çok rahatlatıcı geliyor. Renkleri denemek, onları karıştırmak, çizmek çok hoşuma gidiyor. Tırnak süslemesini, bütün tırnak üstünde çok sevmiyorum, bana fazla gibi geliyor. Ama tabi ki, tırnak tasarımına göre, güzel de olabilir. Bir veya bir kaç tane tırnak üstünde tırnak süslemesi daha çok hoşuma gidiyor. Bu sefer sadece bir tırnak üstünde bir çiçek çizdim, umarım beğenirsiniz :) Herkese mutlu Cuma diyorum.
(Manikür veya pedikür için email ile veya Facebook'tan randevu alabilirsiniz (İstanbul, evinizde hizmet veriyorum)

This past several weeks, I was playing with acrylic paint and trying one stroke nail art technique. I think it is so beautiful. For me, it is very relaxing, trying colors, mixing them, painting. I, personally, do not like nail art on all of the nails. Ok, it depends on nail art, but I prefer on one nail or several nails. This time, I made one flower on one finger. Hope you will like it. Have a nice Friday everyone.
(For manicure or pedicure you can book by writing me email or on facebook. (İstanbul, home services available.)Kullandığım oje / Polishes used: UV gel polish İBİ Flawless Seduce and İBİ Flawless Envy


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder