22 Aralık 2014 Pazartesi

Yılbaşı / Noel makyaj örneği / Christmas make up look


Türkiye'de yaşamak ve Noel kutlamak biraz zor oluyor gibi. Ama bana göre eğer gerçekten çok istiyorsan Noel kutlaması her yerde yapabilirsin. Sadece, burada tatil olmadığı için çok üzülüyorum. Bütün gün eşimin işten gelmesini ve birlikte yemek yemeyi bekliyorum. Noel kultamıyorsanız belki bu makyaj fikrini yeni yil kutlamak için kullanırsınız.
Ben basit, biraz parlak ve tabi ki kırmızı ruj ile bir makyaj görünüşü hazırladım. Böyle bir makyaj görünüşü, daha şık hissettiriyor ve aynı zamanda daha özel bir kutlama ruhu veriyor. Umarım beğeneceksiniz. Herkese mutlu Noel veya Mutlu yıllar. 

Christmas make up look


Living in Turkey and celebrate Christmas is quite a challenge :) But I think everything depends on you, if you want to have Christmas you can make it anywhere :) Most sadly is that here we don't have holiday time, so I will have to wait all day long until my hubby will come from work and we can have our family dinner :)
I prepared simply, little bit shiny make up look with of course red lips. Make up that looks like this, makes me feel  more glamorous and gives me more celebration mood. I hope you will like it and have a nice holidays everyone.  
2 yorum:

  1. Cok tatli olmusun sekerim, tam noel makyaji, kirmizi ruj olmazsa olmaz :D Iyi noeller :)

    YanıtlaSil