5 Aralık 2014 Cuma

The Body shop yüz temizleme fırçası: küçük ve güçlü / The Body shop face cleaning brush: small and strong :)

Bu yüz temizleme fırçası biraz küçük gibi görünüyor ama onu elimde tutmak ve kullanmak çok rahat. Yüz temizlemek için bu fırça mükemmel. Onun için başlıkta yazdım: küçük ve güçlü :)
Aslında fırçanın kılları çok sert değil ama çok yumuşak da değil, bence tam orta yumuşaklıkta gibi. Tabi ki, eğer yüz temizlerken fırçayı çok bastırırsanız cilde fazla sert olabilir. Her zamanki gibi, cilt için dikkatli ve nazik olmak lazım.
Yaklaşık 4 aydan beri bu fırçayı kullanıyorum ve çok memnunum. Fırça nazikçe yüz cildimi temizliyor, benim büyük gözenekler daha temiz görünüyor ve o zaman kesinlikle biliyorum yüzde hiç kirlilik kalmıyor.
Bu fırçayı yüz temizlemek için yaklaşık her gün, akşam yüz temizlemek için kullanıyorum. Fırça
üstüne yüz temizleme köpüğü koyuyorum ve yuvarlak hareketlerle yüzümü temizliyorum. Bundan sonra cilt çok yumuşak hissediyor.
Benim annem ziyarete geldiği zaman bende bu fırçayı denedi ve çok beğendi, sonra ona da bu fırçayı aldım :) Eğer siz yüz temizleme fırçası arıyorsanız ve benim gibi Clarisonic yüz temizlemesi fırçayı alamıyorsanız, the Body Shop yüz temizlemesi fırçası denemek için çok uygun :)


The Body shop face cleaning brush: small and strong :)


This face cleaning brush is quite small, but at the same time comfortable to hold and just perfect for face cleaning. This is why I named it as small and strong. Actually bristles on the brush are not too much hard or very soft, I think just in the middle. Of course, if you push the brush strongly to clean your face, it may hurt you. As all the time, be gentle with your skin.
It has been about 4 months I am using this brush and I really like it very much. It gently cleans my skin, my big pores looks cleaner after using it and I can be sure that all bad things are gone from my face. I am using this brush almost every day for cleaning my face in the evenings. I like to put face cleaning foam on the brush and gently brush my face. After that, face skin feels soft and smooth.
When my mom was visiting me, she tried it once and liked it too, so I got one for her :) If you are looking for face cleaning brush and can't afford Clarisonic face brush, like me, I think this is a good thing to try :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder