15 Aralık 2014 Pazartesi

Lavera mineral toz pudra inceleme / Lavera Fine loose mineral powder review

Lavera bir organik kozmetik markası. Lavera cosmetic Almanya'da yapılıyor. Ben bu markanın bir kaç tane farklı ürününü kullanıyorum ve çok memnunum. Bu mineral pudrayı yaz başında aldım ve o zamandan beri yaklaşık her makyaj yaptığım zaman kullanıyorum. Önce fondöten veya CC cream uyguluyorum ve sonrasında büyuk pudra fırçası alıp yüzüme uyguluyorum. Alnıma ve burun üstüne biraz daha fazla koyuyorum. Bu pudra benim cildimin daha mat kalmasına yardım ediyor ve aynı zamanda ciltteki eksikleri daha az görünür yapıyor.
Bu mineral pudranın sadece bir tane rengi var: transparent. Tüm cilt renklerine uygun.
Bu pudra çok yumuşak, ipek gibi hissediyor. Pudrayı uyguladıktan sonra yüz tozlu görünmüyor (ama tabi ki çok fazla uygularsanız toz gibi görünebilir :) Pudra gözenekleri kapatmıyor. Bebek pudrası gibi bir kokusu var. Kutuda 10 g pudra var. Bana bu çoook :)
Bu mineral pudra, makyaj bitirmek ve daha uzun durması için mükemmel.

Lavera Fine loose mineral powder review


Lavera is an organic cosmetics brand. I like this brand. I am using different products from it and I am happy with them. I bought this loose mineral powder at the beginning of summer.
It is mineral powder which comes just in one shade: transparent. It fits to all skin colors.
Since I bought it, I use this powder almost all the time when I do my make up. After applying foundation, or CC cream, I take a big powder brush and apply all over my face, adding little bit more on my nose and forehead. This powder helps my skin to stay mat :) And it makes the skin look nicer because it covers small skin imperfections. :)
This powder is very soft and silky. Your face do not look powdery after it (of course if you put not too much). It does not clog my pores. It has scent that is similar to baby powder :) Package contains 10 gr of powder. For me it is much :)
This powder is just perfect for set up your make up and make it last longer.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder