3 Kasım 2014 Pazartesi

Şapkalı basit sonbahar makyaj görünüşü / Simple autumn makeup look with a hat

Herkese, merhaba. Artık Istanbul'da da sonbahar soğuk oldu. Ben sonbaharda daha soğuk hava olduğu zaman seviyorum. Soğuk havada ağaç yapraklarının, soğuk havanın ve toprağın kokusu birlikte bana çok güzel kokuyor. Böyle bir havada etrafta sadece yürümekten ve farklı renklerin nasıl değiştiğini izlemektek çok keyif alıyorum.
Bu seferki  yazım, şapka giyen basit makyaj görünüşü hakkında. Şapka bize çok farklı bir görünüş verebilir. Şapka giymek bana bir hanımefendi gibi his veriyor :) Siz şapka giyiyor musunuz?
Bu makyaj görünüşü için ben açık renk ruj seçtim. Zaten bu sezonda çok karanlık var. Umarım beğeneceksiniz :) Kullandığım makyaj ürünlerini aşağıda bulabilirsiniz. Herkese mutlu sonbaharlar diliyorum:)Hi everyone, fall is getting colder here in Istanbul too. I like colder weather in autumn. When leaves gets their autumnal smell mixed with cold and ground smell. I just enjoy walking around and watch how different colors are changing.
This time, I prepared a post about simple make up look for autumn wearing a hat :) Hats give us such a different look, so easily can change the outfit. Wearing a hat makes me feel like a lady :) What about you? Do you wear hats often? 
For this make up look I choose bright lips, because it is already too much dark at this season :) I hope you will like it :) Details about products I used are down bellow. Have a nice autumn everyone. 
Kullandığım ürünler / Products I have used:

 • Bourjois Healthy mix foundation Vanilla
 • Lavera Trend Sensitive Fine Loose Mineral Powder-Transparent 
 • The Balm Bahama Mama bronzer
 • The Balm Hot Mama allık / blush (aydınlatıcı gibi kullandım / used as a highlighter)
 • Alterra 04 Rosewood allık / blush. Bu allık bende bir kaç ay var ama çok fazla kullanmıyorum. Ama şimdi yeninden başladım, sonbahar makyajı için çok güzel bir renk. / I have this blush for a while but was not using very often. But now started and just love this color for autumn makeup look.
 • The Balm No money No honey far / shadow. Bu far rengini çok seviyorum, çok basit ve tatlı. / I like this eyeshadow color very much, it is so simple and sweet.
 • Inglot 409 far / shadow. Bu farın rengi çok güzel, onu özel fotoraf çektim. / This eye shadow's color is sooo pretty I made special photo for you to see :)
 • Yves Rosher Lash Plumping rimel (kahverengi) / mascara (brown)
 • Benecos kaş kalemi / eyebrow-designer 02
 • Wet n wild Mega Lasting ruj / lipstick in  Rose-bud  


 • 2 yorum:

  1. ayyyy cooooook güzel olmussun, cidden hic abartmiyorum ba-yil-dim, kiyafetler ve cantada cok uyumlu ve göz makyajin tam benlik :D Keske inglot almanyada bulundugum bölgelerde olsa, ne güzel farmis güle güle kullan :D

   YanıtlaSil