13 Ekim 2014 Pazartesi

Tatilde Türkiye seyahati / Travel Turkey in holiday

Herkese merhaba. Geçen hafta bayram tatilinde arkadaşlarla biraz seyahata çıktık, onun için yeni yaziı gelmedi. Türkiye'de seyahat etmeyi çoook seviyorum. Yazın Ayvalık, Safranbolu, Kastamonu gezdik. Bu sefer Antalya ve Kaş tarafına gittik. Türkiye çok güzel bir ülke ve burada görecek çok şeyler var. Ne kadar güzel antik kentler var. Geçmiş zaman ne kadar büyük olduğunu anlıyorsun. Bu sefer eski Likya şehirlerini gördük. Bir kaç tane fotoğraf paylaşıyorum.
Türkiye'de ne kadar çok antik kent var, biz Efes, Bergama, Truva ve Pompeipolis'egittik. Peki siz hangi antik kentleri gördünüz ve en çok hangisini beğendiniz? :) Bana en güzel Bergama :)

Hello to everyone :) Last week here in Turkey we were having holiday time and we went with friends for a small trip. This is why there were no new posts. I just love to travel in Turkey. In summer time we traveled Ayvalık, Safranbolu and Kastamonu cities. This time we decided to travel around Antalya and Kaş. Turkey is such a beautiful country and here is so many things to see. And here in Turkey there are many beautiful ancient cities. While traveling places like this, you understand how great past was :) This time we traveled ancient Lycia  cities and here I am sharing some photos from there.
In past we already traveled ancient cities like Ephesus, Bergama, Troya, and Pompeipolis. Did you travel ancient cities here in Turkey? And if you did, which one you liked most? :) For me Bergama was just amazing :) 
Patara

Patara 
Xanthos
Xanthos
Xanthos
Xanthos
Letoon
Letoon
Letoon
Biz / We :)2 yorum:

  1. Bende cok severim canim antik yerleri gezmeyi, efes gitmistim türkiyede, cok sicakti ama ona ragmen cok hosuma gitmisti :D Ve nekadar tatli bir ciftsiniz, cok begendim, mutlulugunuz daim olsun tatlim :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Vay, canım çok teşekkür ederim :)

      Sil