21 Nisan 2014 Pazartesi

Kızlar günü ve fotoğraf çekimi / Girl's day out and photo session

Ben çok mutluyum ki benim en yakın arkadaşım fotoğrafçı. Bunun için arada sırada güzel fotoğraflarım oluyor. Açıkça söyleyebilirim ki kzılar ile fotoğraf yaparken zaman çok güzel geçiyor. Hazırlık yapmak, makyaj yapmak, kıyafetleri düşünmek ve öteki işler güçler. Yaklaşık bir ay önce arkadaşlar ile bu  fotoğraf çekimini yaptık. Bir kaç tane fotoğfar paylaşmak istedim :)
Bütün kızlara, arkadaşlar ile fotoğraf çekimi yapmayı tavsiye ediyorum. Eğer fotoğrafçı arkadaşınız yoksa, kendiniz de yapabilirsiniz:) Ama sonunda elde güzel fotoğraf kalıyor ve çok güzel hatıralar oluyor.
Makyaj hazırlık / Preparing makeup
I am so happy that one of my closest friends is photographer. Time after time, we make some nice photos :) I can tell you that making photo shoot with your friends is just amazing thing to do. Everything is so nice: thinking about idea, preparing clothes, doing makeup and other things. We made this photo shoot about one month ago. I just wanted to share some photos. 
I would like to advise you to try making photo shoots like this with your friends. It is like a therapy from bad mood :) It does not matter if you don't have photographer friend, it is enough to have camera and who will make photos by yourself. After all, you will have nice photos and very nice memories with your friends. 
Makyaj / Makeup: ben yaptım / by me.
Fotoğrafçı / Photographer : https://www.facebook.com/pages/DaliaM-Photography/348216695190547
http://daliamphotography.weebly.com/

2 yorum:

  1. Çok hoş fotoğraflar :) bende fotoğrafçılıkla ilgileniyorum ama vakit ayıramıyorum maalesef! Güzel günler çoğalsın ;)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Umarım en yakın zamanda fırsat bulabilirsin :) İyi eğlenceler.

      Sil