29 Nisan 2014 Salı

İlkbahar makyajı: yeşil far görünüş / Spring makeup look: green eye-shadow look

2014 ilkbahar / yaz modası, bize çok güzel makyaj trendleri getiriyor. Turuncu ruj tonları, grafik eyeliner, açık pastel renk farlar (mor, mavi, yeşil), doğal görünüş, kalın kaşlar ve diğerleri. Herkes için seçenek var :)
Ben Inglot mağazasında çok güzel yeşil renk farlar buldum. Zaten benim en sevdiğim renk yeşil, onun için kendimi tutamadan hemen bu renkleri aldım :)
Yeşil far ile hafif, açık bir makyaj yaptım. Bu makyaj, arkadaşlar ile çıkmak,  festivale gitmek ve partiye gitmek için  uygun bir göz makyajı.

2014 spring / summer makeup trends brings us so many nice ideas of makeup: orange lips shades, graphic eyeliner, pastel color eye shadows (purple, blue, green), natural makeup look, flat eyebrows and other. Many choices  for all of us :)
At Inglot shop, I found such a  nice shade of green eyeshadows. Color green is absolutely my favorite, so I couldn't resist of buying it :) I made simple green eyes makeup look, which is easy wearable, suits for festival, time out with your friends, for nice spring party or any other time you want :) 

Kulandığım ürünler / Products used: Artdeco Mineral eyeshadow base sensitive, Inglot square 331 eyeshadow, The Balm Balm Jovi palette eyeshadows: Adagio, Rem, Allegro. Maybelline Lasting Drama gel eyeliner, Yves Rocher Sexy Plump (Brown) mascara.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder