1 Aralık 2013 Pazar

Aubrey Organics Saç Şekilendirici ve Saç Açıcı ve Parlatıcı


Aubrey Organics, çok güzel ve kaliteli bir organik ürün markası. Şu anda ben saç şekilendirici ve saç açıcı kullanıyorum. Bu iki ürünü de Litvanya'dan aldım ama internette baktım Türkiye'de de var.

Aubrey Organics Saç ŞekilendiriciBu saç şekilendirici şaç için zarar vermiyor. İçindeki organik maddeler saça doğal ve canlı parlaklık ve hacim veriyor. Her gün bu saç şekilendiriciyi kullanmıyorum. Genellikle, saç beni dinlemediği zaman, toka kullandığım zaman veya topuz ve benzeri bir şey yaptıktan sonra sprey yapıyorum. Saçın düz durmasına yardım ediyor. Spreyden sonra saçı taramak kolay oluyor. Saç, spreyden sonra doğal görünüyor. Eğer güçlü saç spreyi arıyorsunuz bunu beğenmeyeceksiniz :) İyi bir organik şeçim.
Fiyat ~ 27 TL (Lilakutu, dogaevinizde bulunur) 

Aubrey Organics Saç Açıcı ve Parlatıcı. Çok güzel bir ürün ama koku ... İlk kullandığım zaman, bende ne değişik kokuyor anlamadım ? Aslında koku berbat değil, belki sadece ben koku için çok hassasım :) Sonra bu kokuya alıştım gibi ve kullanmaya devam ediyorum çünkü bu sprey saça güzel parlaklık veriyor, saçı taramak daha kolay oluyor, saç yumuşak oluyor ve saçı sıcaktan koruyor. 
Fiyat ~ 27 TL (Likakutu, dogaevinizde bulunur)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder